Jazz Duo

Gaumīga mūzika džeza dueta izpildījumā, apvienojot dziedātājas Alises Kantes samtaino, tai pat laikā spēcīgo balss tembru kopā ar ritmisko un virtuozo ģitārspēli, radot patīkamu noskaņojumu jazzy – lounge stilā. Dueta izpildījumu papildina improvizācijas valoda, kas mūzikai piedod īpaši izsmalcinātu skanējumu.

PIEDĀVĀ: Mūzika svinīgai vai relaksētai, pozitīvai atmosfērai kāzās, koorperatīvos pasākumos, lietišķos – prezentatīvos pasākumos, koncertam.

PROGRAMMĀ: Džeza klasika, populāri hiti LV, Eng, Ru valodā.  Apskatīt dziesmu sarakstu

Alise N'Wonders Band

PIEDĀVĀ mūzikas programmu ar profesionālu džeza mūziķu sastāvu. Mūzika koncertam, dejām vai patīkamai noskaņai, kur elegance tiekas ar sirsnību, enerģiju un oriģinālu mūzikas garšu. Džeza harmonijas ar vieglām melodiskām līnijām, brīvu improvizāciju un ritmisku daudzveidību.

PROGRAMMĀ visu laiku iemīļotākā džeza klasika, oriģinālkompozīcijas un populāri hīti ar džeza odziņu- jaunā skanējumā.

Koncept-programmas: “Džezā tikai meitenes”, “Great Gatsby” “Winterwonderland”… un citu jūsu muzikālo ieceru realizēšana, atbilstoši pasākuma tematikai.

Mūziķu sastāva iespējas

  • 5 mūziķi – pilnais sastāvs (balss, bass, bungas, klavieres, ģitāra)
  • 4 mūziķi- (balss, bass, bungas, klavieres)
  • 3 mūziķi – (siev.balss, bass, klavieres )

Jazz'rock band/SYNCOPE

Syncope pārstāv žanru, kurā savdabīgi apvienojas džeza, roka un pasaules mūzika. Grupai raksturīgs  biezs, sinkopēti ritmisks skanējums, kuru pavada elegantas melodijas! Syncope ir muzicējusi “Saulkrasti Jazz Festival” Latvijā,  “Miami Beach Jazz Festival” ASV, kā arī dažādos džeza klubos Latvijā un ārpus tās. 

PIEDĀVĀ: mūzika koncertam, festivālam. Mūzika īsteniem džeza mūzikas gardēžiem!

PROGRAMMĀ  oriģinālkompozīcijas, aranžijas,  pasaulē zināmu un populāru skaņdarbu, kā arī latviešu tautasdziesmu apdares.