Piedāvāju apgūt vokālās mākslas pamatus bērniem un jauniešiem.

Vokālais pedagogs un dziedātāja ar 12 gadu skatuves pieredzi. 

Mācījusies Rīgas Doma kora skolā profesionālās pilnveides programmā „Mūsdienu ritma mūzika”. Absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju, iegūstot bakalaura grādu kā populārās un džeza mūzikas vokālais pedagogs. Pedagoģiskā pieredze gūta vadot  vokālās nodarbības Bolderājas mūzikas un mākslas skolā, kā arī pasniedzot mūziku pirmsskolas izglītības iestādē un privāti.

Līdztekus studījām un pedagoģiskajam darbam, attīstījusi savu solistes karjeru. Dziedātājas gaitas uzsākusi 17 gadu vecumā, koncertējot ar „Valsts Policijas orķestri”, „Riga City Jazz Band”, „Pūtēju orķestri Rīga”. Piedalījusies dažādos mūzikas žanru projektos. Bijusi kruīzu šovprogrammu soliste, mūzikla „Vestaidas stāsts”, rokoperas „Ļāčplēsis” dalībniece, kā arī fona vokāliste izciliem Latvijas māksliniekiem, kā Laima Vaikule,  Igo, Linda Leen, Aija Andrejeva. Šobrīd esmu Intara Busuļa un Abonementa orķestra kolektīva dalībniece, koncertēju  un izpildu oriģinālmūziku sev iecīenītākajā džeza mūzikas žanrā.

 Labprāt  dalīšos ar savām zināšanām un skatuves pieredzi  ar jaunajiem vokālistiem,  palīdzot izkopt vokālās tehnikas pamatus, iepazīt mūzikas stilus, iedvesmot un sagatavot brīvai un baudpilnai skatuves darbībai!